طرح ها و تعرفه ها

شرکت ارتباطات مبین نت با بهره مندی از فناوری اینتر نت پرسرعت TD-LTE و با هدف جلب رضایت مشترکین اقدام به ارائه طرح های پرسرعت ومقرون به صرفه به ویژ ه برای کاربران پرمصرف نموده است .شما میتوانید از طریق ثبت نام در طرح ورود ،به خانواده بزرگ مبین نت پیوسته و پس از پایان طرح ورود، با تغییر طرح به یکی از طرح های تمدید،نسبت به تمدید اینترنت خود اقدام نمایید.

نواحی تحت پوشش

از زمان افتتاح شبکه‌ی TD-LTE، مبین‌نت توانسته شهرهای بسیاری از کشور را تحت پوشش قرار دهد. در حال حاضر شهرهای:
ری، تهران، کرج، مشهد، کیش، ارومیه، قم، اهواز، گرگان، بندرعباس، شیراز، بوشهر، رشت، لواسان، هشتگرد، پرند، ساری، بندرانزلی، پردیس، ماهشهر، سقز، بوکان، مهاباد، عسلویه، سنندج، بانه، مریوان، اصفهان, آبادان, تحت پوشش اینترنت پرسرعت بی‌سیم بر بستر فناوری TD-LTE قرار گرفته‌اند و هموطنانمان در این شهرها می‌توانند از اینترنت با سرعت تا 40 مگابیت بر ثانیه بهره‌مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر از طرح‌های فروش TD-LTE می‌توانید با شماره‌ی تلفن 35075 تماس حاصل نمایید. امکان سنجی دریافت سرویس توسط کارشناسان شرکت توسعه داده پردازی سپنتا بعنوان عاملیت مجاز شرکت ارتباطات مبین نت در اصفهان بصورت رایگان انجام می پذیرد.

نحوه خرید TD-LTE مبین نت

طرح ویژه اینترنت بی سیم نسل 4,5 ثابت TD-LTE همزمان با بهره برداری از این فناوری توسط شرکت ارتباطات مبین نت ارائه شده و مشترکین این طرح ها از امتیازات بسیار ویژه ای برخوردار خواهند شد.این طر ح ها مختص مشترکینی است که برای اولین قصد خرید خدمات پرسرعت TD-LTEمبین نت را دارند.

مراجعه حضوری

تماس با عوامل فروش مجاز ارتباطات مبین نت
نشانی عاملیت مجاز

تماس با 35075

پاسخگوی سراسری و شبانه روزی مبین نت
تماس

ثبت نام آنلاین

تکمیل فرم ثبت نام انلاین از طریق لینک زیر
درخواست اشتراک